Edyta Jungowska czyta książkę w Vox FM

Aktorka przeczyta fragmenty książki „Pensjonat Sosnówka” Zofii Ulatowskiej.

Radio Vox FM będzie gościć na antenie Edytę Jungowską, polską aktorkę teatralną, filmową i telewizyjną, która zaprezentuje fragmenty książki „Pensjonat Sosnówka”. Powieść będzie pojawiać się na antenie stacji przez trzy najbliższe tygodnie.

Fragmenty najnowszej książki Zofii Ulatowskiej czytane przez aktorkę będzie można usłyszeć od poniedziałku do piątku w godz. 9-13 w programie „Kobieta Pracująca".

Fragmenty książki czytane na antenie będą udostępnione w formie plików audio na stronach Voxfm.pl. W serwisie internetowym kolejne odcinki powieści pojawią się po emisji radiowej. Dostępne będą również wszystkie wcześniejsze fragmenty. Dzięki temu osoby, którym nie udało się wysłuchać danego odcinka na antenie, będą mogły pobrać go ze stron internetowych i na bieżąco śledzić losy bohaterów powieści. Słuchacze będą mogli również wygrać książkę w „Poranku Vox FM - Kto Rano Wstaje" oraz programie „Kobieta Pracująca".

Maciej Florek 2140 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.