Cytaty

Godzic, Strzyga, Kamiński i Siedlecka - o mediach, celebrytach i nastawieniu do klienta.

"Media są rozpędzoną maszyną, której chyba nie da się zatrzymać. Są próby robienia dnia dobrych wiadomości, ale media nie są zainteresowane tym, że coś idzie dobrze" - prof. Wiesław Godzic (na zdj.), medioznawca, filmoznawca, socjolog

"Celebrycki żywot to nieustanna praca nad zakasowaniem konkurencji. Choćby poziomem żenady" - Lucjan Strzyga, "Polska The Times"

"Po co Mojżesz prowadził Żydów przez pustynię przez 40 lat? Żeby zdążyło wymrzeć pokolenie mentalnie skażone niewolą egipską. Tyle samo czasu musi minąć od końca epoki PRL-u, by w Polsce ostatecznie zmienił się stosunek do klientów typowy dla filmów Stanisława Barei" - Janusz Kamiński z firmy Executive-Conversation

"W przypadku spotu "Gazety Polskiej" też staję po stronie wolności, ale wolności stacji telewizyjnych do odmowy emitowania tego materiału" - Ewa Siedlecka, "Gazeta Wyborcza"

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.