161. urodziny Jacka

Z okazji 161. urodzin marki Jack Daniel’s przygotowano cykl imprez promujących.

W ramach cyklu imprez towarzyszących świętowaniu 161. urodzin Jacka Daniel'sa odbyła się impreza zamknięta w Soho Factory, na którą zaproszeni zastali wielbiciele i przyjaciele tej marki: przedstawiciele świata show-biznesu oraz konsumenci.

Goście spędzili czas w przywołanej przez scenografię i oprawę atmosferze Lynchburga – miasta, w którym od początku powstaje whisky Jack Daniel's. Imprezę uświetniły liczne występy muzyków rockowych, z gwiazdą – Lenny Kravitz Tribute – na czele.

Impreza w Soho Factory była zwieńczeniem kampanii przebiegającej pod hasłem Jack's Birthday. Obejmowała ona promocje przeprowadzane w kanale HoReCa we wrześniu i październiku br. na terenie całego kraju. Uzupełnieniem tych aktywności były materiały POS obecne w kanale handlu nowoczesnego.

Za organizację kampanii i imprezy odpowiedzialne były firmy Focus Advantage oraz Imagine Nation – spółki wchodzące w skład grupy kapitałowej Focus Media Group.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.