Barometr

Operatorzy komórkowi ukarani, wóz transmisyjny spalony, Warszawa promowana, budżet w Sejmie, a banki na sprzedaż - podliczamy co i za ile...

133 mln zł kary nałożył na czterech operatorów komórkowych UOKiK za zmowę cenową przeciw firmie Info-TV-FM, która miała wprowadzić na rynek mobilną telewizję. "Partnerom" przypadło w udziale: 35 mln zł dla Centertela, 34 mln dla PTC, 33,5 mln dla Polkomtela i 10,7 mln zł dla najmniejszego P4.

1,6 mln zł - na tyle TVN wycenił swój wóz transmisyjny zniszczony podczas zamieszek 11 listopada w Warszawie.

Blisko 100 tys. razy obejrzano w YouTube w ciągu pierwszego dnia spot mający promować Warszawę jako gospodarza Euro 2012. Skrytykowało go ponad 4,2 tys. internautów, a podobał się dwustu.

35 mld zł - taki deficyt budżetu założył rząd na 2012 r. PKB ma nam urosnąć o 2,5 proc., a stopa bezrobocia ma wynieść na koniec roku 12,3 proc.

219 mld zł - tyle, jak wylicza magazyn "Bloomberg Businessweek Polska", wynoszą aktywa banków w Polsce, które mogą wkrótce zmienić właściciela. Czy na tym ma polegać repolonizacja sektora bankowego?

Maciej Burlikowski 1351 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.