Świat nie zza biurka

Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel (SOIT) uczy jak korzystać z programów incentive travel w działaniach BtoB.

W Warszawie odbyła się konferencja "Ponieważ świata nie poznaje się zza biurka... Skuteczne działania B2B" zorganizowana przez Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel. To kolejna inicjatywa SOIT, która przybliżyła uczestnikom zasady działania programów incentive travel jako skutecznego narzędzia biznesowego. Wśród prelegentów znaleźli się Marcin Piróg, obecny prezes PLL LOT, który w swojej poprzedniej firmie, czyli w Carlsbergu, systematycznie korzystał z tego narzędzia, dr Katarzyna Korpolewska, która mówiła o psychologii motywacji, oraz Agnieszka Majkowska, która przybliżyła kwestie finansowania tych programów. Więcej informacji udziela dyrektor zarządzająca SOIT Justyna Skubis: Justyna.skubis@soit.net.pl

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.