Nagrody Golden Arrow rozdane

Warszawski Klub Capitol był ponownie miejscem spotkania branży i świetnej zabawy.

Okazją do świętowania była ceremonia rozdania nagród konkursu Golden Arrow oraz wyróżnień dla najlepszych agencji interaktywnych i marketingu zintegrowanego przyznanych przez "Media & Marketing Polska". Najwięcej powodów do zadowolenia miały agencja Saatchi & Saatchi, która zdobyła grand prix Golden Arrow, oraz agencje Pride & Glory i Focus Media Group – uznane za agencje roku.

Dobre humory dopisywały jednak wszystkim gościom, którzy wyjątkowo licznie przybyli na galę. W związku z nową formułą raportu agencyjnego po raz pierwszy na wspólnej imprezie spotkały się firmy interaktywne i marketingu zintegrowanego. Atmosfera na parkiecie pokazała jednak, że to dobre połączenie.

Tomasz Wygnański 684 Artykuły

W MMP prawie od 20 lat pisze o marketerach i strategiach marketingowych, a także o detalistach, BTL, digitalu i badaniach. Właściciel 8- kilogramowego kota.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.