Pierwszy Columbus Day

Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel, organizacja zrzeszająca profesjonalistów branży incentive travel, zainaugurowała Columbus Day - święto incentive travel.

Pierwsze świąteczne spotkanie odbyło się 8 października. Na Columbus Day zostali zaproszeni   przedstawiciele branży MICE i klienci, którzy wykorzystują incentive travel jako efektywne narzędzie biznesowe w swojej codziennej pracy.

- Obraliśmy na patrona naszego święta Krzysztofa Kolumba, symbol przekraczania granic, wyznaczania nowych horyzontów i wspaniałych podróży – mówi Justyna Skubis, dyrektor zarządzająca SOIT.
Wprowadzanie do kalendarza nowego święta to z pewnością duże wyzwanie.

Gościem specjalnym wieczoru była Martyna Wojciechowska, która podzieliła się z uczestnikami swoimi doświadczeniami i wprowadziła wszystkich w tematykę emocjonujących podróży. Tematykę, która oczywiście zdominowała wszystkie rozmowy do końca wieczoru.
Columbus Day – święto incentive travel – od tego roku będzie obchodzone w Polsce co roku, w każdy drugi poniedziałek października.  

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.