Jonathan Phang znowu w Polsce!

Prawdziwy entuzjasta podróży i kuchni - Jonathan Phang, po przemierzeniu setek kilometrów, zwiedzeniu wszystkich kontynentów, zawitał w Warszawie, aby opowiedzieć o swoich pasjach i zaprosić do oglądania drugiego sezonu programu "Kolej dla smakosza z Jonathanem Phangiem"

Gwiazda programu „Kolej dla smakosza z Jonathanem Phangiem”, czyli sam Jonathan, wystąpił w roli prowadzącego pokaz przedpremierowy, który odbył się 23 marca, w kinie Kinoteka w Warszawie. Celtycka muzyka na żywo wykonywana na oryginalnych dudach, rozbrzmiewała w nawach kina wprowadzając gości w nastrój pierwszego odcinka, nagrywanego w Szkocji. Jonathan zaś opowiadał o swojej podróży, doznaniach kulinarnych z niezwykłą ekscytacją i ogromnym poczuciem humoru. Po pokazie kinowym, przy przekąskach i drinkach skomponowanych w szkockim stylu, długo dyskutowano o programie, zadając mnóstwo pytań charyzmatycznemu podróżnikowi.

Program „Kolej dla smakosza z Jonathanem Phangiem” będzie miał swoją premierę
w sobotę,  11 kwietnia o godz. 19:00, na antenie Travel Channel.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.