Letnie BBQ z Sibą Mtonganą

We wtorek 16 czerwca gościliśmy w Warszawie Sibę Mtonganę, gwiazdę telewizji Polsat Food Network, mistrzynię południowoafrykańskiej kuchni fusion, która zaprosiła gości na Braai - niepowtarzalną grillową ucztę na pokładzie statku.

Spotkanie z Sibą odbyło się w przepięknej nadrzecznej scenerii, w restauracji River Cafe na urokliwej barce zakotwiczonej przy Starym Mieście i Parku Fontann. Wśród przybyłych pojawili się m.in. przedstawiciele mediów, największych telewizyjnych operatorów kablowych i platform cyfrowych, a także reklamodawców. 

Gromadzących się gości witał akompaniament energetycznej grupy latynoskich muzyków oraz powitalny drink z kwiatem hibiskusa w kolorach Polsat Food Network, dzięki czemu atmosfera od początku była swobodna i wakacyjna.

Ucztę rozpoczęły przystawki przygotowane według przepisów Siby – oryginalne i zaskakujące dania, takie jak np. grzybowe chlebki podawane z serkiem kremowym, czosnkiem i dymką. Potem nastąpił główny punkt programu: pokaz kulinarny samej Siby, która z uśmiechem, barwnie opowiadając, przygotowała niezwykłą sałatkę z buraka i tradycyjne południowoafrykańskie sosaties na bazie polskiej kiełbasy, co było ukłonem w stosunku do naszej kulinarnej tradycji. Było przepysznie!

Zajętych jedzeniem i rozmowami gości zaskoczył fakt, że kilku przystojnych mężczyzn w tłumie zaczęło nagle… śpiewać. Kiedy zgromadzili się razem, okazało się, że to zespół Audiofeels, który swoim mini – koncertem zachwycił i rozbawił wszystkich.

Goście mieli także okazję porozmawiać z Sibą, zrobić sobie wspólne zdjęcie i od razu otrzymać autograf.  Impreza miała niewymuszony klimat przyjemnego towarzyskiego spotkania przy grillu, łączącego świetne jedzenie z dobrą zabawą i muzyką, w towarzystwie niezwykłej osobowości telewizyjnej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.