Nowa aplikacja Nickelodeon Play

Nickelodeon wprowadza na polski rynek bezpłatną aplikację Nickelodeon Play. Dzięki niej dzieci zyskają dostęp do kontentu Nickelodeon w dowolnym miejscu i czasie.

Biblioteka Nickelodeon Play obejmuje katalog gier oraz setki godzin video – zarówno pełnych odcinków seriali znanych z anteny Nickelodeon, jaki i oryginalnych krótkich form animacji. Bezpłatna aplikacja Nickelodeon Play jest elementem modelu Play Plex zapowiedzianego jesienią przez Viacom International Media Networks.

Nickelodeon Play umożliwia dzieciom dowolne poruszanie się po rozbudowanej galerii kontentu. Biblioteka aplikacji Nickelodeon Play na start obejmuje ponad 120 pełnych odcinków i kilkanaście gier. Wśród dostępnych tytułów, widzowie znajdą m.in. „SpongeBob Kanciastoporty”, „Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca”, „Niech żyje Król Julian”, „Game Shakers. Jak wydać grę”, „Wojownicze Żółwie Ninja”, „Bella i Buldogi”, czy „Sam & Cat”. Codziennie w aplikacji pojawiać się będzie nowa porcja rozrywki, w tym nowe odcinki programów i seriali.

Nowa aplikacja działa na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android, jest możliwa do pobrania z Apple Store i Google Play.

Nickelodeon Play na Android

Nickelodeon Play na iOS

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.