Bezpłatne warsztaty dla startupowców w przestrzeniach Idea Hub

Dobry marketing, skuteczna autoprezentacja, umiejętności sprzedażowe czy orientacja w sprawach finansowych mogą pomóc początkującym przedsiębiorcom rozwinąć biznes.

Wiedzę na te i inne tematy można uzyskać w przestrzeniach coworkingowych Idea Banku w trakcie cyklicznych, bezpłatnych warsztatów, prowadzonych przez branżowe autorytety.

Idea Huby to miejsca, w których właściciele małych firm, mogą wygodnie pracować, a także poznać się nawzajem oraz inspirować. Organizowane są tam także liczne wydarzenia, w trakcie których przedsiębiorcy mogą zdobyć nowe doświadczenia i wiedzę.

W marcu br. uczestnicy warsztatów w Idea Hub dowiedzą się m.in. jakich błędów unikać przy zakładaniu startupu, jak osiągać wyznaczone cele oraz poznają sztukę wystąpień przed publicznością i kamerą. – Na bieżąco szykujemy nowe, ciekawe eventy dla przedsiębiorców, ale też powtarzamy warsztaty bardzo uniwersalne i praktyczne, np. fotograficzne, sprzedażowe, z zakładania działalności gospodarczej, testowania pomysłów na biznes, finansowania, social media oraz dress code – wylicza Marta Bloch, managerka projektu Idea Hub.

Wcześniej bank organizował głównie szkolenia marketingowe, teraz coraz częściej korzysta z know howu różnych branżowych społeczności oraz autorytetów w dziedzinie psychologii. – Ostatnio organizowaliśmy warsztaty m.in. z programowania i projektowania doświadczeń użytkownika skierowane do kobiet w ramach cyklu Women in Technology. Poprzez szkolenia z trenerami biznesu dajemy uczestnikom możliwość pracy nad rozwojem miękkich umiejętności, takich jak autoprezentacja, zarządzanie czasem, asertywność. Lada dzień ruszamy z cyklem spotkań z blogerami – opowiada przedstawicielka Idea Hub.

Warto śledzić FanPage Idea Hub na Facebooku, na którym pojawiają się najświeższe informacje o nadchodzących wydarzeniach i gdzie można zgłaszać chęć uczestnictwa w warsztatach.

Do tej pory Huby powstały w Warszawie, Łodzi, Krakowie oraz w Katowicach, ale ich sieć wciąż będzie rosła.

https://www.ideabank.pl/

Komentarze

  • Monika Monika odpowiedz

    Niedawno miałam okazję wziąć udziała w takich warsztatach w IdeaHub. Aż szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, że Ideabank zorganizował taką możliwość. Ich tematyka jest bardzo różna, ale każdy przesiębiorca znajdzie coś dla siebie. Najbliższe w kalendarzu jest z komunikacji w wersji digital. Nigdy nie wiadmo, kiedy taka wiedza w firmie moze się przydac.

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.