IV edycja spotkania OMD Kobiety Kobietom: Jesteś marką.

9 marca 2016 odbyła się 4 edycja spotkań organizowanych przez Grupę OMD dla kobiet ze świata marketingu.

Wykład o zarządzaniu własną karierą poprowadziła Joanna Malinowska – Parzydło: wieloletnia dyrektor komunikacji a następnie dyrektor personalna w polskich mediach, m.in. w TVN S.A. Joanna to również prekursorka idei zarządzania kapitałem reputacji w oparciu o markę osobistą w Polsce, autorka bloga „Jesteś Marką” oraz książki „Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą”. Założyła Personal Brand Institute oraz wykładowcą akademickim MBA. Jest założycielką Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu, a prywatnie mama Jaśka i Olka. W trakcie wykładu prelegentka m.in. przypomniała uczestniczkom, że silna marka osobista to nagroda za strategiczne komunikowanie się w sposób budujący wiarygodność i zaufanie. Udzieliła również uczestniczkom rad, jak poznać siebie, rozwijać własne przywództwo i budować sukces będąc autentyczną w wymagającym biznesie?

 Po raz pierwszy wydarzenie OMD Kobiety Kobietom odbyło się z okazji Dnia Kobiet w 2015. Wykład „Między szklanym sufitem a lepką podłogą” poprowadził wtedy Krzysztof Manthey, trener, doradca, coach nauczyciel akademicki.  Kilka miesięcy później odbyła się II edycja OMD Kobiety Kobietom.  Podczas wykładu rozmawiano o równowadze między życiem prywatnym, a pracą zawodową. Zaproszona przez grupę OMD Agnieszka Biegańska z FranklinCovey mówiła o tym jak nie popaść w pracoholizm i uniknąć wypalenia zawodowego. W listopadzie 2016 odbyła się III edycja, którą poprowadziła Katarzyna Miller z Akademii Zwierciadła.  Wykład był poszukiwaniem odpowiedzi na pytanie: jak odnaleźć utraconą motywację? Kasia Miller, znana i lubiana psycholożka z ponad trzydziestoletnią praktyką terapeutyczną opowiadała historie, które miały pomóc odnaleźć w nas samych siłę do podejmowania wyzwań.

Wydarzenie OMD Kobiety Kobietom jest dedykowane kobietom ze świata marketingu. Udział w wykładzie jest bezpłatny. Wymagane jest za potwierdzenie obecności. Kolejna edycja planowana jest już latem.

Więcej informacji: http://omd.pl/kobiety_kobietom_04/

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.