Syzygy oficjalnie startuje w Polsce

Lokalny oddział międzynarodowej agencji zostaje wydzielony ze struktur Ars Thanea.

Działalność rozpoczął warszawski oddział Syzygy, który powstał z wydzielenia struktur agencyjnych z Ars Thanea. Ars Thanea funkcjonuje w Syzygy Group od 2012 r. W 2014 r. Syzygy zwiększyło udziały w agencji z 26 do 70 proc.

CEO warszawskiego oddziału Syzygy oraz Ars Thanea zostaje Piotr Jaworowski, który zastąpił na tym stanowisku Bartłomieja Rozbickiego. Rozbicki skupi się na zarządzaniu marką ATGames zajmującą się produkcją gier na platformy mobilne. Managing directorem Syzygy Warsaw została Marta Piotrzkowska, od 2013 r. pełniła w Ars Thanea funkcję business unit directora.

- Jesteśmy częścią grupy od lat. Będąc w Syzygy, rozwijamy swoje kompetencje, jednocześnie zachowując naszą indywidualną kulturę. Integracja nazwy to formalność, która uspójni komunikację. Oddział Ars Thanea zajmujący się grafiką i animacją pozostaje bez zmian - mówi Piotr Jaworowski. 

Grupę Syzygy tworzy już ponad 550 osób w biurach w Berlinie, Frankfurcie, Hamburgu, Monachium czy Londynie. Do największych klientów grupy należą m.in. BMW, Deutsche Bank, Mazda, McDonald's czy O2. Polski oddział agencji będzie skupiał się na obsłudze dotychczasowych klientów, jak również chce zawalczyć o lokalne budżety klientów korzystających z usług sieci. Przedstawiciele Syzygy w Polsce podkreślają, że pozostają, tak jak dotychczas Ars Thanea, agencją z bardzo dużą niezależnością biznesową.

Maciej Florek 2390 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.