Firma Pallavi Group Kłosek - wprowadziła na rynek nową herbatę w kopertach Veertea, dedykowaną dla rynku HoReCa

Veertea dostepna jest w dziewięciu smakach. Każda herbatka pakowana jest w elegancką kopertę, która zapewnia długotrwałe utrzymanie smaku i aromatu.

Paleta smaków została opracowana na podstawie wnikliwej analizy upodobań tysięcy gości hotelowych, dzięki czemu otrzymują ogromne dobrodziejstwo natury zamknięte w małej kopercie.

Veertea to elegancja, zdrowie i świetny smak – idealna kompozycja dla wymagających hoteli. Herbata idealnie sprawdza się na bufetach szwedzkich w hotelach, ośrodkach, spa oraz centrach konferencyjnych. Jej jakość upewnia klienta, że jest w miejscu, w którym dba się o unikalną ofertę oraz najwyższe standardy jakości i ekologii.

Saszetki herbaty wykonane są z ekologicznych materiałów, bez metalowych spinaczy. Warianty owocowe i ziołowe nie zawierają kofeiny ani teiny, dlatego są smacznym i zdrowym napojem dla dzieci, osób na diecie oraz seniorów.

Herbaty Veertea dostępne są bezpośrednio u producenta lub w wyspecajalizowanych sklepach internetowych.

Smaki herbaty Veertea:

English Breakfast Tea

Earl Grey

Rumianek

Herbata zielona

Mięta

Relaksacyjne zioła

Cytrusowa

Herbata zielona z owocami

Malina z żurawiną

 

www.veertea.com

 

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.