Dawid Woliński ekspertem od wizerunku Akademii Stylizacji Zarostu

Znany projektant mody Dawid Woliński został ekspertem od wizerunku w Akademii Stylizacji Zarostu. Tym samym Dawid Woliński będzie służył profesjonalnymi poradami przy tworzeniu trendbooka, który już niedługo będzie dostępny dla wszystkich Panów.

Na wizerunek mężczyzny oprócz jego sylwetki i twarzy składają się fryzura, odpowiedni zarost, jak i strój, który dopełnia całości. Doskonale wie o tym Philips, który do swojego projektu Akademia Stylizacji Zarostu zaprosił znanego projektanta mody Dawida Wolińskiego jako eksperta od wizerunku.

Bardzo ważne jest, by zarost pasował do danego mężczyzny - jego ogólnego wyglądu, ale też stylu ubierania i stylu życia. Inaczej stylizować swój zarost powinien mężczyzna uprawiający wolny zawód uwielbiający luźne koszule i dresowe tkaniny, a inaczej ktoś pracujący w miejscu o ściśle określonym dresscodzie i najczęściej noszący garnitury. O tajnikach stylizacji zarostu w Akademii Stylizacji Zarostu opowiada zespół ekspertów z Jaga Hupało Born to Create, a ich wiedzę uzupełni właśnie Dawid Woliński, który spojrzy na ogólny wizerunek mężczyzny.

Akademia Stylizacji Zarostu to świetny projekt i cieszę się, że mogę być jego częścią. Mam nadzieję, że teraz mężczyźni przekonają się nie tylko jak ważne jest stylizowanie zarostu, ale i odpowiednie dobranie go do wizerunku – mówi Dawid Woliński.

Obecnie trwają przygotowania do wydania trendbooka Akademii Stylizacji Zarostu, w którym Panowie znajdą wiele przydatnych porad. W sesji i metamorfozach do trendbooka weźmie udział dwunastu niedawno wybranych w konkursie Ambasadorów, którzy pod okiem ekspertów Akademii w ramach spotkań na żywo i online nauczą się samodzielnie stylizować swój zarost. Z kolei Dawid Woliński, który zresztą sam posiada zarost, udzieli im porad dotyczących wizerunku. Dzięki zaangażowaniu Ambasadorów i ekspertów o możliwościach stylizacji zarostu i dbaniu o swój wizerunek dowie się więcej mężczyzn – trendbook będzie dostępny jeszcze tego lata.

http://www.philips.pl/c-m-pe/twarz-trymery-stylizacja-meska/akademia-stylizacji-zarostu

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.