Nowości Caffe Molinari

Caffe Molinari jako jedna z dwóch firm na świecie wprowadza na polski rynek trzy kilogramowe puszki 100% arabiki, nakładane bezpośrednio na młynek gastronomiczny.

Wewnątrz opakowania wytwarza się specjalna atmosfera, co pozwala utrzymać idealną świeżość jak tuż po wypaleniu, a co za tym idzie serwować idealne włoskie esspresso.

Caffe Molinari to firma z ponad dwustu letnią tradycją, która do dnia dzisiejszego hołduje tradycyjnym metodom selekcjonowania i palenia kawy. Innowacyjne podejście silnie przekłada się na proces pakowania oraz utrzymywania świeżości kawy po wypaleniu. Idealna mieszanka najlepszych kaw zapewnia Caffe Molinari doskonały smak. Unikatowa receptura została dopasowana do naturalnych cech produktu, tak by wydobyć głębię smaku w każdej filiżance. Swoją wyjątkowość zawdzięcza tym, że jest palona i pakowana tego samego dnia, zachowując  najlepsze walory smakowe i pełen aromat.

Ziarna, które dostarczane są przez plantatorów do produkcji Caffe Molinari przechodzą test niezależnych ekspertów oraz członka rodziny Molinari-Alberto. Tylko wtedy, kiedy próbka produktu zostaje zaakceptowana przez cały zespół jednogłośnie i przejdzie pozytywny proces kontroli jakości, zakup dochodzi do skutku i kawa jest wysyłana do Modeny. Na miejscu mieszane są partie kawy różnego pochodzenia, aby uzyskać ten sam smak w każdej filiżance. Stałość smaku jest domeną najlepszych palarni, bardzo trudna do uzyskania, przez co Caffe Molinari wyróżnia się jakością i typowo włoskim smakiem.

Produkty Caffe Molinari dostępne w sklepie internetowym www.caffemolinari.pl

 

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.