Gwiazdy z dziećmi na imprezie Cartoon Network i Boomerang

Kolorowe atrakcje, twórcza zabawa i konkursy z nagrodami - tak w niedzielę, 17 kwietnia, bawiły się dzieci na rodzinnej imprezie Cartoon Network i Boomerang.

Impreza Fun Day przyciągnęła również gwiazdy – ze swoimi pociechami pojawili się m.in. Magdalena Steczkowska, Bartosz Obuchowicz czy Olga Borys.

Niedzielne popołudnie w nowoczesnym gmachu ATM Studio w Warszawie upłynęło na dobrej zabawie w towarzystwie bohaterów ulubionych seriali Cartoon Network i Boomerang. Na rodzinnym evencie, organizowanym przez Turner Broadcasting System Poland, nie zabrakło gwiazd, które przybyły wraz dziećmi, m.in. Magdalena Steczkowska, Bartosz Obuchowicz, Olga Borys. W imprezie uczestniczyła też Julia Wróblewska, duet projektantek Bizuu oraz bloger Paweł Lipiec.

Podczas wydarzenia najmłodsi wraz z rodzicami skorzystali z licznych ciekawych atrakcji przygotowanych przez organizatora. Odbyła się m.in. kolorowa parada z udziałem Bójki, Bajki i Brawurki – bohaterek kultowego serialu „Atomówki”, który po 11 latach wraca na antenę Cartoon Network z zupełnie nowymi odcinkami. Goście podjęli m.in. wyzwanie zdobycia ścianki wspinaczkowej razem ze Scooby Doo, uczestniczyli w pokazach magicznych sztuczek, a także próbowali swoich sił w labiryncie Toma i Jerry’ego .

www.cartoonnetwork.pl

www.boomerang-tv.pl

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.