Tissot. Oficjalny chronometrażysta NBA

Marka TISSOT - lider w produkcji tradycyjnych zegarków szwajcarskich z ponad 160—letnią historią, rozpoczęła w październiku 2015 roku szeroką współpracę z ligą NBA.

Firma Tissot jest odpowiedzialna za dostarczenie i obsługę m.in. wyjątkowo precyzyjnego systemu pomiaru czasu, charakterystycznych zegarów odmierzających 24 sekundy oraz dostarczenie oficjalnych zegarków na kluczowe wydarzenia ligowe, w tym Mecz Gwiazd NBA Wschód-Zachód czy NBA Draft. System pomiaru czasu zostanie zainstalowany na 29 klubowych arenach z początkiem sezonu 2016/2017.

TISSOT z dumą wkroczył do świata NBA, by budować wyjątkową więź z graczami i fanami”, powiedział François Thiébaud, prezydent TISSOT. „Emocje oraz duch sportu będą zawsze obecne w naszych produktach. Codziennie mierzymy się z czasem. Tworzymy produkty o wyjątkowej urodzie i precyzji. Ale najważniejsze są dla nas emocje, zarówno te niesamowite z parkietów NBA jak i innych dyscyplin sportowych.

Marka Tissot zaingurowała współpracę z najlepszą koszykarską ligą na świecie specjalnie na tę okazję zaprojektowaną kolekcją zegarków Tissot NBA Special Collection, w skład której wchodzą:

Tissot Quickster NBA Teams

Tissot Quickster NBA Teams to kolekcja zegarków w barwach 11 zespołów grających w lidze: Chicago Bulls, Los Angeles Lakers, New York Knicks, San Antonio Spurs, Miami Heat, Brooklyn Nets, Houston Rockets, Cleveland Cavaliers, Oklahoma City Thunder, Golden State Warriors, Toronto Raptors.

Marka Tissot pracuje już nad powiększeniem kolekcji Tissot Quickster NBA Teams. Docelowo każda z drużyn obu konferencji będzie miała własny dedykowany zegarek.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.