Gwiazdy na imprezie z okazji Gali Billboard Music Awards 2016

22 maja odbyło się wielkie święto muzyki, gala Billboard Music Awards 2016. Podczas imprezy zorganizowanej w Las Vegas rozdane zostały statuetki dla najlepszych artystów, piosenek i klipów minionego roku.

Telewizja E! jak co roku zapewniła gorącą relację z czerwonego dywanu gali. Tym razem po raz pierwszy szansę na zaprezentowanie się na czerwonym dywanie Billboard Music Awards 2016 miały polskie gwiazdy.

Na wyjątkowej imprezie zorganizowanej przez kanał E! Entertainment, portal Jastrząb Post oraz Martini Polska, dystrybutora marki Martini, w warszawskim klubie The View pojawiło się mnóstwo sław ze świata show biznesu. Telewizja E! jak co roku zapewniła gorącą relację z czerwonego dywanu gali. Na ogromnym telebimie gwiazdy wspólnie oglądały relację E! Na żywo z czerwonego dywanu, pozowały do zdjęć i udzielały wywiadów licznie zgromadzonym mediom. Imprezę uświetnił występ Michała Szpaka, tegoroczny finalista Eurowizji, który w kameralnych okolicznościach zaprezentował swoją twórczość.

Na wydarzenie przybyli między innymi Agnieszka Jastrzębska, Karolina Szostak, Marika, Mateusz Maga, Rafał Jonkisz, Iwona Węgrowska, Rafał Maślak, Michał Szpak, Dawid Woliński i wielu innych. Ta pełna emocjonujących wydarzeń noc oraz znakomita zabawa do samego rana na długo pozostaną w pamięci wszystkich gości.

www.facebook.com/eonlinepl

Dawid Woliński

Karolina Szostak

Marika

Michał Szpak

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.