Kopernik, Fredro i Zygmunt III Waza wyskoczyli z kapci!

Nałęczowianka zachęcała przechodniów 5 polskich miast do wyskoczenia z kapci poprzez ambient z udziałem znanych osobistości!

Marka Nałęczowianka zachęcała Polaków do znalezienia własnej drogi do witalności i rozstawiła nietypowe drogowskazy – w postaci wielkich kapci ulokowanych w znanych oraz lubianych przez turystów miejscach! W Krakowie do odnalezienia witalnej ścieżki zachęcał Kopernik, który ruszył Ziemię, w Gdańsku motywował Neptun – pan trójzęba, w Warszawie król Zygmunt III Waza, który przeniósł stolicę z Krakowa do Warszawy. We Wrocławiu z przymrużeniem oka do podążania własna witalną drogą zachęcał Fredro, a w Poznaniu Stary Marych, który wybrał rower! Warszawiacy poszli w jego (jedno)ślady i za namową Nałęczowianki spędzili witalny weekend na bicyklach. Dzięki hostessom rozstawionym przy 10 najbardziej popularnych stacjach rowerów miejskich, mieszkańcy stolicy mogli wziąć na drogę poręczną butelkę wody.

Weekendowe działania ambientowe towarzyszą kampanii „Wyskocz z kapci i znajdź swoje drogę do witalności z Nałęczowianką”. Akcja komunikowana jest m.in poprzez eventy, w ramach których w Warszawie, Krakowie i Poznaniu uczestnicy mogli wymienić kapcie na modne buty New Balance. Wskoczenie w sportowe buty wymagało sprawności i zaangażowania. Aby zmienić raz na zawsze swój styl życia na bardziej aktywny i odnaleźć własną drogę do witalności należało wykonać kilka ruchowych zadań.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednak to nie wszystko, ponieważ na dworcu centralnym w Warszawie podróżujący, którzy wybrali schody normalne zamiast ruchomych otrzymywali wodę Nałęczowianka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osoby szukające inspiracji do zmiany stylu życia na aktywny mogą nadal wziąć udział w loterii „Wyskocz z kapci” i wygrać buty New Balance oraz możliwości spędzenie aktywnego dnia z gwiazdą. Aby zgarnąć personalizowany pakiet witalności należy do 30 czerwca br. kupić m.in. trzy butelki Nałęczowianki oraz zarejestrować paragon za pośrednictwem strony www lub poprzez wysłanie SMS-a.

Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na www.WyskoczZKapci.pl .

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.