Podróżuj z AccorHotels!

Oficjalna, darmowa aplikacja AccorHotels przeznaczona jest dla każdego podróżnika posiadającego smartfon z systemem Android lub iOS.

Dzięki wygodnemu interfejsowi umożliwia rezerwację hotelu w dowolnym miejscu świata za pomocą zaledwie kilku kliknięć. W podjęciu decyzji o wyborze noclegu pomogą filmy prezentujące 360 wybranych hoteli z sieci. Na tym jednak nie koniec możliwości – wraz z rezerwacją hotelu można równocześnie dokonać rezerwacji kolacji, a także znaleźć kierowcę firmy Uber, który pomoże w dostaniu się do hotelu z miejsca przyjazdu (np. lotniska). Kolejną zaletą są informacje o nowych i trwających promocjach, jak wyjątkowo atrakcyjna oferta Szalone Ceny - zniżka 30% na hotele na całym świecie oraz gratisowe śniadanie w pakiecie!

Aplikacja stanowi wirtualną kartę dla członków programu lojalnościowego Le Club AccorHotels. Jego zalety to między możliwość rezerwacji hotelu w zamian za zgromadzone punkty. Wszystkim użytkownikom umożliwi także sprawdzenie prognozy pogody w czasie pobytu na miejscu, a także daje możliwość skorzystania z siedemdziesięciu przewodników, co pozwoli aktywnie i ciekawie spędzić wolny czas na miejscu.

Pobierz aplikację AccorHotels: https://goo.gl/vXbR1H

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.