Osobisty szef kuchni

Apetyczny lipiec w Polsat Food Network z Neilem Anthony

Charyzmatyczny szef kuchni prosto z Cape Town – Neil Anthony to specjalista od gotowania dla wymagających smakoszy! Neil trenował swoje zdolności pod okiem najlepszych kucharzy, w tym znanego kucharza i restauratora – Gordona Ramsay’a. Swoją pasją do gotowania postanowił podzielić się z innymi, dlatego pracuje jako prywatny szef kuchni. Daje mu to szansę pracować z prestiżowymi osobistościami, własnymi znajomymi i osobami nie bojącymi się eksperymentów czy zabawy w kuchni. Cel jest jeden – zamienienie codziennego posiłku w prywatne, niezapomniane przeżycie!

W swoim programie – Osobisty szef kuchni – pokazuje jak w szybkim tempie przygotować wyśmienite dania jak z najlepszych restauracji. Autorska seria naszego kucharza ma 13 odcinków i wywodzi się z RPA. Obecnie Neila w akcji można podziwiać na ekranach w 98 krajach należących do regionu EMEA dzięki współpracy z kanałem Food Network. W Polsce za emisję odpowiada telewizja kulinarna Polsat Food Network. 

 Osobistego szefa kuchni będzie można oglądać już od niedzieli 17 lipca o 20:30!

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.