Cartoon Network i LEGO zapowiadają zestawy klocków inspirowane kultowym serialem "Pora na przygodę"

Na tegorocznych targach Licensing Expo w Las Vegas Cartoon Network zapowiedział wprowadzenie na rynek klocków LEGO® z bohaterami "Pory na przygodę" - jednego z największych hitów stacji.

Fani serialu mogą się spodziewać wyjątkowych zestawów, powstałych w oparciu o ich pomysły z unikalnej platformy LEGO® Ideas. Lego z „Porą na przygodę” do sprzedaży ma trafić w pierwszym kwartale 2017.

LEGO® Ideas to strona zawierająca tysiące projektów i pomysłów na zestawy LEGO®  stworzonych przez fanów, z których każdy ma szansę trafić do sprzedaży. Fani klocków z całego świata używają tej platformy do dzielenia się swoimi sposobami na kreatywne wykorzystanie LEGO, począwszy od zmieniających formę modeli i pojazdów, poprzez futurystyczne stacje kosmiczne, na scenach z popularnych filmów kończąc. Następnie użytkownicy głosują na swoje ulubione projekty. Te, które zdobędą 10 tys. głosów, ocenia następnie specjalna komisja. Mają one ogromną szansę na wprowadzenie do oficjalnego katalogu zestawów LEGO.

Pora na przygodę! to wyjątkowa marka łącząca dzieci, dorosłych i całe rodziny – mówi Pete Yoder, wiceprezes Cartoon Network Enterpises. – Nasza współpraca z LEGO Group pozwoli stworzyć wyjątkowy produkt, skierowany do fanów w każdym wieku – dodaje Yoder.

 

To nie pierwsza współpraca Cartoon Network i LEGO. Marki łączyły wcześniej siły przy takich projektach, jak Batman i Liga Sprawiedliwości, LEGO Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje, Kroniki Mistrza Yody, Legendy Chima, Ninjago: Mistrzowie Spinjitsu, Mixele i ostatnio Nexo Knights.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.