Kultowe Atomówki w najnowszej, limitowanej kolekcji BIZUU

Uwielbiane przez dzieci i dorosłych superbohaterki Bajka, Bójka i Brawurka po raz kolejny stały się inspiracją dla projektantów mody. Jeszcze w czerwcu w butikach BIZUU pojawi się kolekcja BIZUUxPowerPuffGirls- inspirowana kultowym serialem "Atomówki" stacji Cartoon Network.

Współpraca marki BIZUU z Turner Broadcasting, nadawcą Cartoon Network, zaowocowała powstaniem niezwykłej, limitowanej kolekcji ubrań. Projekt BIZUUxPowerPuffGirls stanowi część kolekcji BIZUU na sezon jesień-zima 2016/2017 i został zaprezentowany 15 czerwca b.r. w Warszawie podczas pokazu mody duetu BIZUU.

W dziennej kolekcji BIZUUxPowerPuffGirls znalazły się m.in. płaszcze i niezwykle modne w nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym kurtki typu bomberjacket. Wizerunek Atomówek pojawił się również na swetrach, wełnianych sukienkach, tshirtach, jeansach typu boyfriend i spodniach z lampasami. Modele z limitowanej kolekcji wkrótce trafią do wszystkich butików BIZUU, będą również dostępne w sklepie online na www.sklep.bizuu.pl.

To już druga tak wielka kolekcja inspirowana kultowymi Atomówkami – W zeszłym roku ogłosiliśmy globalną współpracę z marką Moschino, która z okazji wielkiego powrotu „Atomówek” na antenę Cartoon Network stworzyła kolekcję inspirowaną trzema bohaterkami. W Polsce zdecydowaliśmy się na duet BIZUU, bo jest to marka adresowana do silnych, ambitnych i przebojowych kobiet, które bawią się kolorem, by podkreślić swoją indywidualność – a tymi cechami wyróżniają się właśnie nasze bohaterki – powiedziała Dorota Pawłowska, Senior Licensing Manager CEE z Cartoon Network.

 

Bajka, Bójka i Brawurka oczarowały dziewczynki i kobiety na całym świecie, stając się symbolami i ambasadorkami dziewczęcej siły. Premierze nowej serii „Atomówek”, która miała miejsce w kwietniu tego roku, towarzyszy wprowadzenie nowego programu licencyjnego, dzięki czemu kultowe bohaterki będą mogły poznać nowe pokolenie fanów. Ich wielki powrót do świata popkultury stał się inspiracją dla projektantek marki BIZUU – Kiedy zaproponowano nam współpracę, bez wahania zgodziłyśmy się na nią. „Atomówki” towarzyszyły nam od swojego debiutu w latach dziewięćdziesiątych, teraz powstała limitowana kolekcja, inspirowana ich wizerunkiem. Jesteśmy pewne, że klientki BIZUU, tak jak i my, uwielbiają Bajkę, Bujkę i Brawurkę i zapragną mieć w szafie choć jeden model z tej kolekcji – skomentowały Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak projektantki BIZUU.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Duet BIZUU z Joe Broadfield i Beatą Biretą z Turner Broadcasting

 Zespół Turner Broadcasting

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.