OMD Kobiety Kobietom: "Asertywność a agresja"

26 września kobiety ze świata marketingu po raz kolejny spotkały się w jednym miejscu.

 Na zdjęciu: Monika Zamachowska, dziennikarka TVP

 

Podczas piątej edycji spotkania OMD Kobiety Kobietom, dzięki uprzejmości Biura Reklamy TVP, blisko 200 pań spotkało się z dziennikarką, autorką książek, trenerką biznesowym w zakresie sztuki prezentacji i autoprezentacji - Moniką Zamachowską. Poprowadziła ona wykład poświęcony asertywności. 

„Jak być kobietą, która wie, czego chce, ale potrafi współpracować, iść na kompromis, rezygnować z własnych ambicji, być dobrą koleżanką, partnerką, matką? “Something’s gonna give”, jak głosi przysłowie, ale sztuką jest umieć zminimalizować straty. To mało? To więcej, niż polski alpha male Anno Domini 2016.”

 

OMD Kobiety Kobietom:                                                                                                             Cykl wykładów skierowanych do kobiet ze świata marketingu. Inicjatywa powstała w marcu 2015 przy okazji obchodów Dnia Kobiet. Sukces pierwszej edycji spotkania zapoczątkował kolejne wykłady w następnych miesiącach. Do tej pory odbyły się cztery wykłady, które poprowadzili Krzysztof Manthey jak kobiety funkcjonują w biznesie? Agnieszka Biegańska Work-Life Balance, Katarzyna Miller Motywacja natomiast Joanna Malinowska-Parzydło opowiadała o Personal Branding.                            omd.pl/kobiety-kobietom/        

Na zdjęciu: Anna Podskarbi, Managing Director OMD Optimum Media

Na zdjęciu: Anna Dymkowska i Justyna Krzyżanowska, Bosch

 


 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.