Koniec "Bloomberg BusinessWeek Polska", "Uważam Rze" i "Sukcesu" w druku

W pierwszym kwartale roku 2017 już tylko wersja cyfrowa pism.

Trzy tytuły związane z grupą Gremi: "Bloomberg BusinessWeek Polska", "Uważam Rze" i" Sukces", w wersji drukowanej ukazywać się będą do końca roku. W pierwszym kwartale roku 2017 zakończy się ich cyfryzacja.

Kierownictwo firmy deklaruje, że cyfryzacja to strategia konsekwentnie realizowana przez Grupę Gremi Media od lat, a trendy światowe wskazują, że przenoszenie prasy papierowej do wersji online to standard. Wybrane przez wydawcę modele transformacji poszczególnych tytułów są zależne od ich charakteru i potrzeb odbiorców. W przypadku magazynu "Bloomberg BusinessWeek Polska" znaczenie ma pełna digitalizacji "BusinessWeek USA", co ma bezpośredni wpływ na polską edycję periodyku. Miesięcznik "Sukces" w kooperacji z platformą Kariera.pl będzie nośnikiem informacji dotyczących rozwoju osobistego, rynku pracy, pozycji zawodowej etc. Magazynem, który nadal będzie wydawany w wersji papierowej, jest "Uważam Rze Historia". Tytuł "Uważam Rze" będzie natomiast zdigitalizowany, a jego treść na bieżąco aktualizowana.

Piotr Machul 205 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.