Gotowiec i Kępka z MEC zwycięzcami YCP

Pracownicy tej agencji pokonali 35 zespołów walczących w konkursie i pojadą do Rzymu na Eurobest.

Marcin Gotowiec i Ariel Kępka z MEC zwyciężyli w organizowanym przez KTR konkursie Young Creatives Planners. W ramach konkursu opracowywali strategie komunikacji, najpierw dla Fundacji Małych Braci Ubogich, a następnie, w finałowym etapie, dla Stowarzyszenia Integracja. Ten ostatni projekt został najwyżej oceniony przez jury konkursu i zapewnił pracownikom MEC wyjazd na festiwal Eurobest w Rzymie. Pracownicy MEC pokonali 35 zespołów walczących w konkursie.

Marcin Gotowiec pracuje w MEC od ponad czterech lat, specjalizuje się w prowadzeniu badań konsumenckich i rynku mediów. Ariel Kępka jest związany z agencją również od czterech lat. Pracuje w zespole klienckim i rozwija umiejętności strategiczne na stanowisku senior strategic plannera.

Maciej Florek 2086 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.