Kanał Arte uruchamia VoD po polsku

Co tydzień odbiorcy zyskają dostęp do 15 godzin nowych programów.

Arte, francusko-niemiecki kanał kulturalny, udostępnia swoją ofertę VoD z napisami po polsku. Oferta dostępna będzie również na aplikacjach na smartfony, tablety oraz na aplikacji Smart TV.

Co tydzień internauci będą mieli do dyspozycji około 15 godzin nowych programów. Na tę ofertę składać się będą programy dokumentalne, reportaże śledcze i społeczne, magazyny naukowe i kulturalne.

Internauci będą mogli również regularnie oglądać flagowe magazyny stacji, takie jak: "Tracks" – magazyn infor­macyjny na tropie najnowszych trendów kulturalnych i praktyk artystycznych; "Arte Reportage" - poświęcony aktualnym wydarzeniom międzynarodowym w Europie i na świecie, oraz europejski magazyn kulturalny "Metropolis". Występy sceniczne również znajdą się w sekcji "Arte Concert".

Oferta VoD Arte jest bezpłatna. Teraz dostępna będzie w pięciu językach – po francusku, po niemiecku, po angielsku, po hiszpańsku i po polsku.

Stworzenie wersji po angielsku, hiszpańsku i polsku stało się możliwe dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej w ramach pilotażowego projektu mającego na celu wzmocnienie europejskiej integracji kulturalnej.

Piotr Machul 197 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.