Westwing Home & Living otworzył sklep stacjonarny

Placówka ma przede wszystkim przyciągnąć nowych klientów.

Westwing Home & Living, klub zakupowy z produktami do wyposażenia i dekoracji wnętrz, otworzył sklep w warszawskim centrum handlowym Arkadia. Jest to pierwszy w Europie sklep stacjonarny tej marki – dotychczas firma sprzedawała meble i dodatki do domu wyłącznie w internecie. Asortyment w nowo otwartym salonie, podobnie jak na stronie Westwing.pl, będzie regularnie się zmieniał.
Westwing Home & Living otworzył swój pierwszy sklep stacjonarny w listopadzie br., dokładnie 5 lat od momentu rozpoczęcia działalności na polskim rynku e-commerce. Założona w Niemczech firma specjalizuje się w sprzedaży online produktów do urządzania i dekoracji wnętrz, które są oferowane w krótkoterminowych kampaniach. Jak zapewnia biuro prasowe firmy, ten model zakupowy doskonale sprawdza się w Polsce – Westwing.pl ma już ponad 1,7 mln użytkowników.
Przemysław Kowalewski, dyrektor zarządzający Westwing Home & Living na Europę Środkową, przyznaje, że otwierając sklep stacjonarny, firma chce zachęcić nowych klientów, którzy dotychczas nie kupowali online, do korzystania z oferty Westwing.pl.
Klub zakupowy Westwing.pl nie ma stałego asortymentu. Codziennie na stronie pojawia się ok. 1000 nowych produktów, dostępnych w niewielkich ilościach i tylko przez kilka dni. Aby konsumenci mieli dostęp do zróżnicowanych i jednocześnie pasujących do siebie stylistycznie produktów, sklep został podzielony na kilka stref. W każdej z nich firma prezentuje meble i dodatki w wybranym stylu. Co dwa tygodnie wymieniana jest jedna stylizacja, a do pozostałych wprowadza się nowe produkty. Część z nich jest dostępna tylko w pojedynczych egzemplarzach, inne w niewielkich seriach.

Katarzyna Woźniak 377 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.