Carrefour: w tym roku 12 nowych sklepów

W 2016 r. sieć otworzyła w Polsce 10 nowych sklepów, obok konceptu classic uruchomiła dwa nowe: premium i urban oraz przeprowadziła 14 remodellingów istniejących już placówek. Do końca roku Carrefour planuje otwarcie jeszcze dwóch nowych sklepów.

- Już wiemy, że 2016 r. zakończymy z imponującym wynikiem 12 nowo otwartych supermarketów oraz 14 zrealizowanych modernizacji – mówi François Vincent, dyrektor supermarketów i sklepów convenience w Carrefourze. - Po wypracowaniu trzech różnych konceptów supermarketów: classic, urban i premium, jesteśmy gotowi na dalszą ekspansję organiczną w zróżnicowanych lokalizacjach - dodaje.

Od stycznia Carrefour otworzył w Polsce 10 nowych supermarketów, z czego jeden sklep w segmencie premium (Podkowa Leśna), siedem sklepów w segmencie urban (Warszawa Wojska Polskiego, Warszawa Wilanowska, Warszawa Zaułek, Warszawa Białołęcka, Łódź Piotrkowska, Stare Babice i Grodzisk Mazowiecki) oraz dwa klasyczne supermarkety (Leszno i Nowy Dwór Mazowiecki).

Na grudzień planowane są jeszcze dwa otwarcia: w Radomiu (segment premium) oraz w Izabelinie pod Warszawą (urban).

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.