Będzie 7. "Warsaw Shore"

MTV zrealizuje zimową edycję programu o ekipie z Warszawy.

Stacja MTV Polska (Viacom International Media Networks) potwierdziła realizację kolejnego sezonu hitowego programu "Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. Siódmy sezon show powstanie na początku przyszłego roku w górach. Premiera zimowej edycji planowana jest na przełom lutego i marca. Producentem wykonawczym trzeciej edycji "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" będzie ponownie firma Dragon Head.  
Przez sześć poprzednich sezonów program o imprezowym życiu grupy młodych ludzi zdobył wiernych widzów i fanów aktywnych na kanałach w mediach społecznościowych. Jak zapewnia biuro prasowe, poprzednią edycję, emitowaną od 28 sierpnia do 13 listopada br., oglądało średnio 97 tys. widzów. Przełożyło się to na 1,34 proc. udziału w grupie 4+ oraz 2,38 proc. w grupie 16-49. Najwięcej widzów zgromadził siódmy odcinek wyemitowany 9 października - obejrzało go średnio 135 tys. osób. Ponadto pierwszy odcinek "Warsaw Shore. Summer Camp 2” był najlepszym otwarciem sezonu ze wszystkich dotychczasowych edycji, gromadząc przed telewizorami 90 tys. widzów.
Oficjalny profil programu na FB zgromadził ponad 529 tys. osób. Spośród uczestników największą popularnością cieszy się profil Ani Aleksandrzak, który polubiło ponad 470 tys. osób.

Ewa Woźniak 65 Artykuły

Interesuje ją marketing z wykorzystaniem technologii i innowacyjności. Miłośniczka literatury i spędzania z nią czasu nad polskim jeziorem. Żyje mottem: „tylko spokój może nas uratować” – bo jeśli nie spokój, to co?

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.