Piotr i Paweł zastępuje Almę

Zmiany odbędą się w Warszawie i Gdyni. Właściciel Domu Mody Klif w Warszawie i Centrum Handlowego Klif w Gdyni podpisał umowę najmu lokali z siecią Piotr i Paweł. W obu obiektach umowa dotyczy przejęcia powierzchni po dotychczasowym operatorze spożywczym - Delikatesach Alma.

Piotr i Paweł powita swoich klientów w Klifie w Warszawie i Gdyni w I kwartale 2017 r. Umowy najmu dotyczą odpowiednio: 2,673 i 2,890 mkw. powierzchni. W obu lokalizacjach dostępna będzie pełna oferta asortymentowa supermarketu, w tym marka własna Piotr i Paweł „Zawsze Jakość”.

Sieć Piotr i Paweł prowadzi obecnie ponad 140 supermarketów różnej wielkości w całej Polsce i jest obecna w każdym województwie.

- Piotr i Paweł jest doskonałą polską marką kojarzoną z wysoką jakością produktów i usług, co czyni ją idealnym operatorem spożywczym dla wymagających klientów Domu Mody Klif i Centrum Handlowego Klif – komentuje Michał Bogaczyński, wicedyrektor ds. zarządzania aktywami, AEW Europe. - Cieszymy się, że nasze rozmowy i negocjacje przebiegły tak sprawnie i że w niedługim czasie przywrócimy w naszych obiektach możliwość zrobienia zakupów spożywczych na tak wysokim poziomie - podkreśla.

Dom Mody Klif to prestiżowa galeria handlowa o powierzchni 18 500 mkw. Na dwóch poziomach znajduje się ponad 100 sklepów, w tym: Apteka Super-Pharm, restauracje, kawiarnie i punkty usługowe.

Centrum Handlowe Klif w Gdyni, które powstało w 1996 r. było jednym z pierwszych, nowoczesnych obiektów tego typu w Polsce.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.