Starbucks otwiera największą kawiarnię w Polsce

Sieć ma kolejny lokal w Krakowie.

Sieć kawiarni Starbucks otworzy największą kawiarnię w Polsce. Lokal ma wyróżniać nie tylko duża powierzchnia, ale także nowy pomysł sieci na dodatkowe wykorzystanie tej przestrzeni z myślą o gościach. W nowym miejscu w centrum Krakowa, Starbucks chce stworzyć wyjątkową strefę dla miłośników kawy i organizować dla nich specjalne seminaria kawowe. 
Nowa kawiarnia zlokalizowana przy ul. Krupniczej 10 w Krakowie mieści się na 270 mkw. Inne placówki marki w Krakowie to kawiarnia w Pałacu pod Baranami i przy ul. Szewskiej. Wnętrze nowej kawiarni podzielone jest na kilka sal tematycznych, wśród których jedna wyposażona będzie w projektor multimedialny. To właśnie tam odbywać się będą prowadzone przez baristów Starbucks seminaria na temat kawy. Pierwsze z nich zaplanowano na dzień oficjalnego otwarcia.
Nowo otwarta kawiarnia to 52. lokal Starbucksa w Polsce i jednocześnie 6. w samym Krakowie. Z racji swojej lokalizacji w kawiarni oprócz standardowych kanap i foteli dostępne będą także stoły konferencyjne, gniazdka elektryczne i szybkie łącze WiFi umożliwiające organizowanie spotkań biznesowych oraz stwarzające warunki do nauki.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.