Na Święta, Nowy Rok i na każdą okazję Zdrapki Totalizatora Sportowego są świetnym dodatkiem do każdego prezentu.

Dziś już nie tylko kultowe Lotto przyciąga klientów do naszych kolektur. Grający w punktach LOTTO coraz częściej zwracają uwagę na inny produkt Totalizatora Sportowego, jakim są Zdrapki.

To, co je wyróżnia, to natychmiastowy wynik - zdrapujemy pole gry i nasza ciekawość zostaje zaspokojona. Od początku roku do połowy grudnia nasi grający wygrali już PONAD 480 000 złotych!

Zdrapki – siła koloru i nasycenie wygranymi

Bogata kolorystyka, dopracowane detale, mnogość produktów, szczegółowe i wyczerpujące informacje, ale przede wszystkim zróżnicowane wygrane – tu każdy znajdzie coś dla siebie.

Zdrapki są świetną propozycją jako dodatek do każdego okazyjnego prezentu. Każdy z nas jest marzycielem, każdemu marzy się wielka wygrana, niezależność, swoboda… Zapraszamy więc w bajecznie magiczną podróż po świąteczno – noworocznej ofercie Zdrapek.

W bardzo szerokim i zróżnicowanym wachlarzu Zdrapek Totalizatora Sportowego
znajdziemy produkty o różnej tematyce i w różnych stylach. Są one kompleksową odpowiedzią na potrzeby konsumentów - naszych graczy. Motywami przewodnimi są: symbole szczęścia, pieniężne, kamienie szlachetne, sport, szczęśliwe liczby, Zdrapki o wydłużonym czasie gry - np. Krzyżówki, Win for life, okazjonalne, świąteczne. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania grających, nieustannie wychodzić im naprzeciw i zaskakiwać nowościami.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.