Super Polsat już na początku stycznia 2017 r.

Będzie dostępny w naziemnej telewizji cyfrowej (MUX 2), platformach satelitarnych i sieciach kablowych.

Nowy kanał Grupy Polsat - Super Polsat – rozpocznie nadawanie 2 stycznia 2017 r. Stacja będzie dostępna w naziemnej telewizji cyfrowej (MUX 2), platformach satelitarnych i sieciach kablowych.

Super Polsat ma być stacją dostosowaną do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu.

W ramówce nowego kanału znajdą się filmy, rozrywka, seriale, sport na żywo i informacje. Stacja będzie dostępna dla widzów już od 2 stycznia. Kanał będzie można odbierać m.in. w ramach naziemnej telewizji cyfrowej, a także na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych.

- Zarówno w skali europejskiej, jak i w naszym kraju nie istnieje szeroko dostępne medium elektroniczne w tak istotny sposób przystosowane do odbioru przez osoby niepełnosprawne  – mówi Monika Wojdyga-Makowska, dyrektor kanału Super Polsat.

W ofercie kanału znajdą się też produkcje Polsatu. Przewidziane są m.in. pasma filmowe (m.in. hity kinowe, klasyka polskiego kina powojennego, kino familijne), poranne pasmo animacji dla dzieci, programy kulinarne oraz pasmo formatów rozrywkowych znanych z anteny Polsatu.

W kanale Super Polsat transmitowane będą również wydarzenia sportowe oraz koncerty wyprodukowane przez Telewizję Polsat.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.