Multikino i Coca-Cola we wspólnej akcji

Sieć multipleksów i producent napojów organizują zabawę dla fanów kina - "Wrzuć się na duży ekran".

Startuje wspólna akcja sieci Multikino i Coca-Coli, w której będzie można zobaczyć swoje zdjęcie na wielkim ekranie. Aby wziąć udział w zabawie "Poniedziałki z Coca-Colą”, do 19 marca 2017 r. trzeba kupić w sieci Multikino dowolny zestaw z Coca-Colą. W zamian widzowie otrzymują kupon, który upoważnia do zakupu biletu na film 2D za 10 zł z zestawem barowym za 9,90 zł, czyli razem za 19,90 zł. Przy kolejnej wizycie w kinie uczestnicy akcji otrzymają kupon upoważniający do nieodpłatnego wykonania zdjęcia w Fotopanelu Photoshare znajdującym się na terenie kina.
Po wykonaniu zdjęcia uczestnik zabawy otrzyma je w formie drukowanej, a na dużym ekranie kin zdjęcie pojawi się w wybranym tygodniu (od piątku do czwartku) w czasie trwania zabawy. Publikacja zdjęć uczestników będzie następowała poprzez ich prezentowanie w animacji w bloku reklamowym przed wybranymi seansami filmowymi w kinach. Zdjęcia nie będą pokazywane przed wydarzeniami specjalnymi.
Akcja "Wrzuć się na duży ekran” odbywa się w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Poznań 51, Gdańsk oraz Kraków.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.