Premiera nowego serialu "Six" w HBO

20 stycznia w HBO będzie można obejrzeć pierwszy odcinek nowego serialu sensacyjnego o Navy Seals.

Jego twórcy prezentują opartą na prawdziwych wydarzeniach historię amerykańskiego oddziału żołnierzy do zadań specjalnych, działającego pod nazwą Navy Seal Team Six. Serial będzie miał osiem odcinków.

"Six" to serial autorstwa nominowanego do Oscara scenarzysty Williama Broylesa ("Apollo 13", "Castaway", "Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej") i weterana wojennych operacji specjalnych Davida Broylesa. Wśród reżyserów produkcji znalazła się m.in. nominowana do Oscara Lesli Linka Glatter (serial "Homeland", "Ray Donovan"). W głównych rolach występują: Walton Goggins ("Nienawistna ósemka"), Barry Sloane ("Noe: Wybrany przez Boga"), Kyle Schmid ("Śmiertelna odwilż") oraz Juan Pablo Raba (serial "Narcos"). Serial wyprodukowany przez A+E Studios we współpracy z Weinstein Television.

Premierowy odcinek dostępny będzie już 19 stycznia, dzień po amerykańskiej premierze, w serwisie internetowym HBO Go.

Ewa Woźniak 65 Artykuły

Interesuje ją marketing z wykorzystaniem technologii i innowacyjności. Miłośniczka literatury i spędzania z nią czasu nad polskim jeziorem. Żyje mottem: „tylko spokój może nas uratować” – bo jeśli nie spokój, to co?

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.