Więcej niż miłość - prawdziwe uczucia w nowych czekoladach Terravita

Każde prawdziwe uczucie zasługuje na piękny gest, który je wyrazi. Czekolady More than Love powstały, aby w prosty i pyszny sposób przekazać wszystkie ciepłe uczucia, jakimi darzymy naszych bliskich.


Duży, prezentowy format czekolad, ich nowoczesna, ale jednocześnie niezwykle ciepła szata graficzna i dodatek prawdziwych suszonych moreli sprawiają, że są one propozycją wyróżniającą się na rynku i wpadną w oko zarówno młodego, jak i dojrzałego konsumenta.

Zapakowane w ozdobny kartonik czekolady More than Love to idealny upominek zarówno na Walentynki, Dzień Babci i Dziadka czy Dzień Kobiet, ale równie dobrze sprawdzą się do wyrażenia uczuć i sympatii na co dzień, w pracy, szkole, spotkaniu towarzyskim.

Tworząc More than Love uwzględniliśmy gusta zarówno fanów delikatnej, mlecznej czekolady, jak i miłośników charakterystycznego wyraźnego smaku kakao, dlatego też oferta składa się z dwóch dużych tabliczek:

  • Czekolada mleczna z kawałkami moreli More than Love 225g
  • Czekolada deserowa z kawałkami moreli More than Love 225g


 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.