Producent lodów nagradza konsumentów w środku zimy

PPL Koral zapowiada rozdanie 100 zestawów nagród w Facebooku.

Dzisiaj na profilu PPL Koral w Facebooku rozpoczyna się konkurs "Ulubione KoraLove”. Konkurs organizowany jest dla fanów marki, których liczba przekroczyła w styczniu 100 tysięcy. Z tej okazji do wygrania będzie 100 zestawów nagród.
Aby wziąć udział w konkursie, należy podzielić się swoją sympatią do marki, odpowiedzieć na pytanie o ulubiony smak lodów i uzasadnić swój wybór. Spośród wszystkich zgodnych z regulaminem zgłoszeń jury wybierze 100 najciekawszych odpowiedzi. Nagrodami będą kolorowe słuchawki z mikrofonem oraz kolorowe torby na zakupy z nadrukiem i logo marki. Konkurs potrwa do 22 stycznia.
W sierpniu zeszłego roku w raporcie dotyczącym popularności producentów lodów w Polsce Instytut Monitorowania Mediów wykazał, że lody Koral zyskały największy, 37-proc. udział w dyskusjach internautów.
Za obsługę konkursu i prowadzenie komunikacji w fanpage'u marki odpowiada agencja Veneo.

Ewa Woźniak 65 Artykuły

Interesuje ją marketing z wykorzystaniem technologii i innowacyjności. Miłośniczka literatury i spędzania z nią czasu nad polskim jeziorem. Żyje mottem: „tylko spokój może nas uratować” – bo jeśli nie spokój, to co?

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.