Lego ogłasza globalny konkurs dla dzieci

Dla polskich uczestników zostaną ufundowane dodatkowe nagrody.

Grupa Lego zaprasza dzieci z całego świata do udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest wyjazd do centrali firmy w Billund w Danii i współpraca z grupą projektantów Lego Friends. Na podstawie zwycięskiego projektu stworzony zostanie autorski zestaw, który trafi na półki sklepowe sieci Toys’R’Us we wrześniu br. Co więcej, minilaleczka z podobizną osoby, która wygrała konkurs, znajdzie się w tym zestawie. Termin zgłoszeń upływa 28 lutego. To pierwsza tego typu akcja w historii tej marki klocków.

Dla polskich uczestników zostaną ufundowane dodatkowe nagrody. Autorzy 10 najbardziej kreatywnych prac otrzymają megapakę nowości Lego Friends, czyli 15 zestawów, które wejdą do sprzedaży w styczniu 2017 r. Wartość jednego pakietu to 1300 zł.

Ewa Woźniak 65 Artykuły

Interesuje ją marketing z wykorzystaniem technologii i innowacyjności. Miłośniczka literatury i spędzania z nią czasu nad polskim jeziorem. Żyje mottem: „tylko spokój może nas uratować” – bo jeśli nie spokój, to co?

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.