16 stycznia wystartowała kolejna edycja Multi Multi Loterii, tym razem realizowana jest pod hasłem "Graj w kolory z Multi Multi".

Podobnie jak w roku ubiegłym towarzyszy jej zakrojona na szeroką skalę kampania reklamowa. Przez cztery tygodnie w prasie, radiu, telewizji, internecie i na billboardach będzie można zobaczyć dedykowane loterii Multi Multi spoty i reklamy.

Aby zagrać o atrakcyjne nagrody, w tym samochody Citroën C3, wystarczy kupić Multi Multi za jedyne 2,5 zł. Loteria trwa do wyczerpania puli kodów promocyjnych, nie dłużej niż do 12 lutego 2017 r.

Każdy kto weźmie udział w loterii Multi Multi będzie miał szansę wygrać jedną z 285 atrakcyjnych nagród! Na zwycięzców czekają: 4 samochody Citroën C3, 6 iPhone 7 w kolorowym etui, 10 iPad mini 4 w kolorowym etui oraz 265 iPod Shuffle.

Zasady loterii są proste: wystarczy kupić Multi Multi i sprawdzić czy na wydrukowanym łącznie z kuponem Multi Multi, kuponie loterii znajduje się wygrywający kod.
Plakaty i ulotki z listą szczęśliwych kodów dostępne są w kolekturach. Kody można sprawdzić także na stronie loterii www.multimulti.pl


W przypadku odnalezienia swojego kodu z kuponu loterii promocyjnej na liście zwycięskich kodów, Gracz powinien skontaktować się maksymalnie do 17.02.2017 r. z Organizatorem pod numerem infolinii (22) 549 30 00. Infolinia czynna od poniedziałku do soboty, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, w godz. 9-17 .

Uwaga! Należy zachować kupon loterii z kodem w celu odebrania nagrody.

Więcej szczegółów na stronie loterii: www.multimulti.pl

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.