Plus i Cyfrowy Polsat reklamują obniżkę cen "sprzętów" o 30 proc.

Akcję promuje Szymon Majewski.

Cyfrowy Polsat i należący do niego operator sieci komórkowej Plus (Polkomtel) reklamują obniżkę o 30 proc. cen smartfonów, tabletów, laptopów, routerów WiFi, telewizorów oraz sprzętu gospodarstwa domowego (firmy MPM).

W kampanii reklamowej, przygotowanej przez agencję Scholz & Friends Warszawa i dom mediowy Vizeum, występuje Szymon Majewski.

Obniżka cen dotyczy całej oferty operatora, nie tylko urządzeń pokazywanych w reklamie. Rabat dostępny jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Można go łączyć z programami Smart Dom i Smart Firma w celu uzyskania dodatkowych zniżek. Obowiązuje zarówno w sklepie internetowym, jak i w salonach operatora.

Ewa Woźniak 65 Artykuły

Interesuje ją marketing z wykorzystaniem technologii i innowacyjności. Miłośniczka literatury i spędzania z nią czasu nad polskim jeziorem. Żyje mottem: „tylko spokój może nas uratować” – bo jeśli nie spokój, to co?

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.