1,8 mln osób w zasięgu eCarrefour.pl

Asortyment produktów spożywczych eCarrefour.pl wprowadzony do sprzedaży w październiku ub.r. jest już dostępny dla mieszkańców wszystkich warszawskich dzielnic oraz podwarszawskich miejscowości: Kobyłki, Zielonki, Ząbki i Marki.

Łącznie ponad 1,8 mln osób może zamawiać produkty spożywcze, a docelowo dostawy obejmą również pozostałe największe miasta Polski.
Wśród dostępnych 12 tys. produktów znajdują się artykuły spożywcze suche, napoje, a także perfumeria i drogeria. W przyszłości asortyment zostanie poszerzony również o produkty świeże, wymagające transportu samochodami chłodniczymi. Klienci wciąż mogą zamawiać również spośród około 4,5 tys. artykułów przemysłowych znajdujących się w sklepie eCarrefour.pl, między innymi sprzęt AGD i RTV, a także artykuły do domu i ogrodu.

Zakupy można odebrać osobiście w hipermarkecie na ul. Głębockiej 15 w Warszawie lub mogą one zostać dostarczone do domu. W zależności od dostępności można wybierać spośród dwugodzinnych zakresów, przy czym istnieje również możliwość otrzymania zakupów jeszcze tego samego dnia. Koszt dostawy zakupów: o wartości powyżej 100 zł jest darmowy; o wartości między 50 a 100 zł wynosi 9,90 zł; o wartości do 50 zł - 19,90 zł. Koszty będą mogły ulegać zmianie i będą zależne od okresów i czasu dostawy.

Platforma zakupowa eCarrefour.pl oferuje również promocje handlowe oraz gwarancję satysfakcji z zakupów – każdy klient, który nie będzie zadowolony z zakupionych towarów przemysłowych, może zwrócić zamówienie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty jego zakupu.

Ewa Woźniak 65 Artykuły

Interesuje ją marketing z wykorzystaniem technologii i innowacyjności. Miłośniczka literatury i spędzania z nią czasu nad polskim jeziorem. Żyje mottem: „tylko spokój może nas uratować” – bo jeśli nie spokój, to co?

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.