Trzy nowości w wiosennej ramówce TVN

Kanał powraca też do sprawdzonych formatów sprzed kilku sezonów. Nowości pojawią się również w kanałach tematycznych grupy.

Telewizja TVN przedstawiła założenia wiosennej oferty programowej. Wśród propozycji są trzy nowości: serial "Belle epoque", talk show "36,6 st. C" oraz program "Misja pies". "Belle epoque" to kryminał retro rozgrywający się w Krakowie na początku XX w. W rolach głównych wystąpią Magdalena Cielecka i Paweł Małaszyński. Emisję zaplanowano od 15 lutego, w środy o godz. 21:30. Z kolei "36,6 st. C" to program medyczny, który poprowadzi Ewa Drzyzga (emisja: sobota, godz. 18, od 11 marca). Program "Misja pies" pokazywany będzie od marca. W programie modelka Joanna Krupa wraz z psim behawiorystą zajmie się tematem wychowania psa.

Po kilkuletniej przerwie na antenę TVN powraca teleturniej "Milionerzy" (emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 20:55, od 13 lutego). Program poprowadzi, jak wcześniej, Hubert Urbański.

W ramówce stacji kontynuowane będzie też 18 formatów z poprzedniego sezonu, w tym serial "Druga szansa" (3. sezon), reality show "Agent – gwiazdy" (2. sezon) oraz program kulinarny "Kuchenne rewolucje".

– Jesteśmy już gotowi z naszymi programami, dlatego w tym roku wprowadzamy nową ramówkę wcześniej. Nie czekamy na marzec – deklaruje Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.  Stacja zadebiutuje z nowościami 13 lutego.

Nowe produkcje pojawią się też w ramówkach kanałów tematycznych Grupy TVN. W HGTV zaplanowano 10 nowych programów. Część z nich to polskie wersje formatów z biblioteki Scripps Networks Interactive, właściciela Grupy TVN. Wśród nowości są m.in. produkcje "Domowe rewolucje", "Poszukiwacze domów" i "Dom od nowa". W TVN Style zaplanowano 7 nowości, w tym takie programy jak: "Instrukcja obsługi kobiety" czy "Lekarze uśmiechu". Osiem nowości zobaczą widzowie TVN Turbo, w tym: "Polskie absurdy" i "Powroty do Czarnobyla". Nowościami w ofercie programowej TTV będą produkcje "Nauka jazdy" i "Dzień, w którym pojawiła się forsa".

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.