Polska premiera Huawei Mate 9 Pro i Huawei Mate 9 Porsche Design

24 stycznia w salonie Porsche Centrum Warszawa odbyła się konferencja Huawei Polska, na której zostały zaprezentowane dwa najnowsze modele smartfonów biznesowych. W wydarzeniu uczestniczyli także przedstawiciele T-Mobile Polska - pierwszego operatora wprowadzającego na rynek Mate 9 Porsche Design.

Huawei Mate 9 Pro został wyposażony w 5,5-calowy, zakrzywiony ekran AMOLED o rozdzielczości 4 K. Wyświetlacz smartfonu będzie czytelny nawet w słoneczny dzień. Zaletą technologii AMOLED jest również idealne odwzorowanie czerni. Smartfon został w całości wykonany ze szczotkowanego aluminium, a czytnik linii papilarnych umiejscowiono z przodu urządzenia. Huawei Mate 9 Porsche Design to ekskluzywna wersja, łącząca w sobie innowacyjność technologii Huawei i kunsztu wzornictwa Porsche. Prawdziwy unikat zamknięty w eleganckiej, grafitowej obudowie jest przeznaczony dla osób, które lubią otaczać się wyjątkowymi przedmiotami.

 

- Nadchodzi nowa era w dziedzinie smartfonów. Huawei Mate 9 Pro jest bezkompromisowy w kontekście designu i wydajności. Natomiast Huawei Mate 9 Porsche Design to wysublimowana propozycja dla osób, które wybierając smartfon, chcą poczuć się wyjątkowo – powiedział Łukasz Dobrowolski, dyrektor sprzedaży ds. rynku operatorskiego Huawei Polska. – Oba urządzenia są niezawodnym centrum dowodzenia, a ich design zapiera dech w piersiach.

Podstawowym założeniem dobrego wzornictwa przemysłowego jest nadanie formy funkcjonalności, nie odwrotnie, a dobry design to środek do osiągnięcia sukcesu w biznesie – wskazuje Mateusz Przystał, projektant ze studia Kaniewski Design.

 

Więcej informacji:
Facebook: facebook.com/HuaweiDevice
Twitter: twitter.com/HuaweiDevice
YouTube: youtube.com/user/HuaweiDevice
Flickr: flickr.com/photos/huaweidevice

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.