Luis Tauffer jurorem w konkursie The Young Ones 2017

Executive creative director Young & Rubicam Poland weźmie udział w The One Show Festival 2017.

Luis Tauffer, executive creative director Young & Rubicam Poland, będzie jurorem tegorocznego konkursu The Young Ones, który odbywa się w ramach The Oone Show Festival 2017. Udział w konkursie mogą brać studenci szkół reklamy z całego świata. The One Club z siedzibą w NYC organizuje konkurs od ponad 30 lat. W tym roku kategorie są dwie: tradycyjny „konkurs na brief” i „najlepsze portfolio”. Termin zgłoszeń upływa 3 marca br.


The Young Ones Konkurs na brief

Uczestnicy mają do wyboru dwa briefy - kampanię dla marki BMW i kampanię społeczną na rzecz partnerstwa między TOMS i PartnersGlobal. W pierwszym briefie zadaniem uczestników jest stworzyć kampanię zwiększającą świadomość marki i generującą popyt na BMW Connected. W drugim - przygotować kampanię społeczną na rzecz partnerstwa promującego globalny pokój.

The Young Ones Konkurs na najlepsze portfolio

Konkurs daje studentom możliwość zaprezentowania swojego portfolio liderom w branży na całym świecie, otwiera nowe perspektywy zawodowe i buduje ścieżki kariery. Portfolio mogą być zgłaszane w 10 kategoriach konkursowych: advertising, animation & visual effects, experiental design, film/television/video, game development, graphic design, illustration, industrial & product design, photography, web design/interactive/UX/UI.

Zwycięzcy oprócz tego, że otrzymują nagrodę w konkursie, mają możliwość skorzystania z pomocy The One Club w zorganizowaniu spotkania-rozmowy kwalifikacyjnej w wybranej, jednej z wiodących agencji reklamowych na świecie. Ponadto notki o zwycięzcach pojawią się w wielu publikacjach i na stronie internetowej The One Club.

Finaliści konkursu zostaną zaproszeni do uczestniczenia w The Young Ones Education Festival i ceremonii wręczenia nagród, która odbędzie się w ramach Creative Week w Nowym Jorku, w dniach 8-12 maja 2017 r.


Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.