Multikino zadowolone z promocji zrealizowanej z MasterCard

W grudniu minionego roku dzięki promocji udało się sprzedać 90 tys. biletów.

W grudniu minionego roku sieć Multikino zrealizowała promocję we współpracy z MasterCard. Promocja odbywała się od 2 do 31 grudnia 2016. Podczas jej trwania wydano ponad 90 tysięcy darmowych biletów do sieci Multikino.
W ramach promocji MasterCard w grudniu 2016 r. w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę osoby kupujące bilet na dowolny seans 2D z bieżącego repertuaru sieci Multikino i dokonujące płatności za zakup za pomocą karty MasterCard lub Maestro otrzymywały drugi bilet gratis. Bilety w ramach akcji można było kupować za pomocą aplikacji mobilnej, przez stronę internetową lub w kasie kina.
W czasie trwania akcji ponad 15 proc. biletów zostało sprzedanych online. Największy wzrost zainteresowania odnotowano w trzeci weekend grudnia, gdy do kin wszedł "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” oraz sieć Multikino rozpoczęła przedsprzedaż biletów na film "Ciemniejsza strona Greya”.
Z promocji MasterCard najchętniej korzystali mieszkańcy Warszawy, Wrocławia, Poznania, Krakowa, Rzeszowa i Szczecina. Istotne liczby biletów w ramach akcji odebrali również kinomaniacy z Gdańska, Radomia, Lublina oraz Katowic.
Uczestnicy akcji mogą wykorzystać otrzymane kody do 31 stycznia br.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.