Lutowe nowości na Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) i na Lifetime

Kanały dokumentalne zapowiadają nowe programy.

Piąta seria „Łowcy zbrodni” ruszy 2 lutego. Jest to historia porucznika Joe Kenda, który wraz ze swoim zespołem rozwiązał 387 spraw o zabójstwo, osiągając 92 proc. wykrywalności.

„Kto zabił Kurta Cobaina” to dokument, który będzie można obejrzeć 20 lutego. Bohater główny to Tom Grant, prywatny detektyw wynajęty kiedyś przez Courtney Love. Ujawnia on swoją opinię na temat śmierci Kurta Cobaina.

Siódma seria „Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią” ruszy 27 lutego. W dokumencie wykorzystane zostaną autentyczne historie, które były relacjonowane w brytyjskich mediach, a które wstrząsnęły Wielką Brytanią.

 Na dokumentalnych kanałach będzie można obejrzeć również takie nowości, jak „Widziałem ducha”, „Małżeństwo od pierwszego wejrzenia”, „Ja też mam z nim dziecko”, „Moja zaginiona siostra”, „Lekcja życia”, „Dziewczyna z koszmaru”.

Ewa Woźniak 65 Artykuły

Interesuje ją marketing z wykorzystaniem technologii i innowacyjności. Miłośniczka literatury i spędzania z nią czasu nad polskim jeziorem. Żyje mottem: „tylko spokój może nas uratować” – bo jeśli nie spokój, to co?

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.