Dobry weekend otwarcia "Sztuki kochania"

Film biograficzny o Michalinie Wisłockiej w miniony weekend obejrzało ponad ćwierć miliona widzów.

Nowy film w reżyserii Marii Sadowskiej w miniony weekend obejrzało ponad ćwierć miliona widzów. Film z Magdaleną Boczarską w roli głównej to pierwszy rekordowy tytuł  W premierowy weekend zgromadził przed ekranami 267 922 widzów. Łącznie z pokazami przedpremierowymi daje to 282 414 sprzedanych biletów. Tym samym nowy film producentów “Bogów” otworzył się lepiej niż historia prof. Religi (której ostateczna widownia w box Office wyniosła 2 mln 264 tys. 803 widzów). To również najlepszy wynik otwarcia wśród filmów dystrybuowanych przez Next Film - “Sztuka kochania” wygrała z “Disco Polo” w reżyserii Macieja Bochniaka i “Drogówką” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego.
Na ekranie zobaczymy wielu wybitnych polskich aktorów: Piotra Adamczyka, Eryka Lubosa, Justynę Wasilewską, Danutę Stenkę, Karolinę gruszkę, Borysa Szyca, Wojciecha Mecwaldowskiego, Arkadiusza Jakubika i Artura Barcisia. Za produkcję filmu odpowiada Watchout Productions. Koproducentami są: telewizja TVN S.A., Orange Polska S.A., Agora S.A. i Plast Service Pack.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.