Kożuchowska w kolejnej kampanii Avivy

1,5-miesięczna kampania w TV i internecie.

Grupa ubezpieczeniowo-inwestycyjna Aviva rusza z kolejną kampanią reklamową, w której występuje popularna aktorka Małgorzata Kożuchowska.

W ramach kampanii emitowany będzie 30-s spot uświadamiający, że dla rodziny możemy robić wiele, ale nie
wszystko możemy przewidzieć. I tu pomocne mogą być ubezpieczenie zdrowia i życia całej rodziny w ramach jednej polisy. Film ten to kontynuacja kampanii z maja ub.r.

Z kolei krótszy 10-s spot promuje ubezpieczenie juniorGO - zachęca do oszczędzania i zapewnienia dzieciom lepszego startu w dorosłość.

Kampania potrwa sześć tygodni, a spoty będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich i tematycznych. Będzie też silnie obecna na kanale YouTube, wszystkich kanałach VoD, w mediach społecznościowych i szerzej w internecie.

Spoty reklamowe powstały w ramach wewnętrznych prac działu komunikacji i zarządzania marką Avivy, planowaniem i zakupem mediów zajął się zaś dom mediowy Zenith.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.